| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Vuosi | 2003 |
| Ajokilometrimäärä | 280 000 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Etuveto |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Väri | Vihreä |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | 711BCP |
| VIN | WV2ZZZ9KZ3R514908 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 1896 cm³ |
|---|---|
| 1.9 l | |
| Asetus | Etuosa |
| Teho | 47 kW |
| Huippunopeus | 144 km/h |
| CO2 | 0 g/km |
| Polttoaine | Diesel |
|---|---|
| Polttoainesäiliö | 50 l |
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | - |
| • Maantiellä | - |
| • Keskinkertainen | - |
| Kokonaispaino | 1760 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1210 kg |
| Kantokyky | 550 kg |
| Jarrullinen perävaunu | 1000 kg |
| Jarruton perävaunu | 500 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 2601 mm |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 3 |
| Pituus | 4226 mm |
| Leveys | 1696 mm |
| Korkeus | 1836 mm |
Tuotu valtiosta Viro
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
Viimane võimalus enne aasta lõppu soetada omale hea tööauto vw caddy. Ülevaatus: 12.2025 Kärukonks Vedrustus heas korras, midagi ei kolise. Käima läheb poolest pöördest. Raadio toimib, taga isegi mingid lisa kõlarid. Kütust võtab vähe. Puhub ilusti sooja. Korralikud lamellrehvid. Paak kütust täis. Juhiuks vajaks reguleerimist ja kõrvalistuja aken ei käi alla. Asub viljandis
| Myyjä | Kristofer Pähn |
|---|---|
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.