| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Karavaani |
| Vuosi | 1991 |
| Ajokilometrimäärä | 264 000 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Etuveto |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Väri | Sininen |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | 883DBJ |
| VIN | - |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 2440 cm³ |
|---|---|
| 2.5 l | |
| Teho | 68 kW |
| Huippunopeus | - |
| CO2 | 0 g/km |
| Polttoaine | Diesel |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | - |
| • Maantiellä | - |
| • Keskinkertainen | - |
| Kokonaispaino | 3100 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 2600 kg |
| Kantokyky | 500 kg |
| Jarrullinen perävaunu | 1500 kg |
| Jarruton perävaunu | 750 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 3653 mm |
| Istumapaikkoja | 6 |
|---|---|
| Ovien määrä | 3 |
| Pituus | 6200 mm |
| Leveys | 2230 mm |
| Korkeus | 2500 mm |
Tuotu valtiosta Suomi
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
Katus peab vett, külmik töötab. Soojavee boiler, Truma küte. Talverehvid ja pikk ülevaatus. Asub Tallinnas. Kevadel hind 6500.-€
| Myyjä | Raido |
|---|---|
| Puhelinnumero | Näytä numero |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.