| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Coupé-auto |
| Vuosi | 2009 |
| Ajokilometrimäärä | 328 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Etuveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Harmaa |
| Värispesifikaatio | - |
| Metalliväri | Kyllä |
| Rek.nro | 414MLD |
| VIN | - |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 2720 cm³ |
|---|---|
| 2.7 l | |
| Teho | 150 kW |
| Huippunopeus | 230 km/h |
| CO2 | 226 g/km |
| Polttoaine | Diesel |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | - |
| • Maantiellä | 6.5 l/100km |
| • Keskinkertainen | 8.5 l/100km |
| Kokonaispaino | 2130 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1799 kg |
| Kantokyky | 331 kg |
| Jarrullinen perävaunu | 1490 kg |
| Jarruton perävaunu | 750 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 2724 mm |
| Istumapaikkoja | 4 |
|---|---|
| Ovien määrä | 2 |
| Pituus | 4815 mm |
| Leveys | 1868 mm |
| Korkeus | 1395 mm |
Tuotu valtiosta Ranska
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
All talverehvid, auto on sõidukorras. Hetkel ülevaatus puudub. Hind on lõplik. Võimalik osta ka ainult mootor.
| Myyjä | Raido |
|---|---|
| Osoite | Tallinn, Eesti |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.