| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Porrasperä |
| Vuosi | 1985 |
| Ajokilometrimäärä | - |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Takaveto |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Väri | Beesi |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | 498AIE |
| VIN | XTA210610G1386196 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 1294 cm³ |
|---|---|
| 1.3 l | |
| Teho | 51 kW |
| Huippunopeus | - |
| CO2 | 0 g/km |
| Polttoaine | Bensiini |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | - |
| • Maantiellä | - |
| • Keskinkertainen | - |
| Kokonaispaino | 1445 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1045 kg |
| Kantokyky | 400 kg |
| Jarrullinen perävaunu | 600 kg |
| Jarruton perävaunu | 300 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | - |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 4 |
| Pituus | 4166 mm |
| Leveys | 1611 mm |
| Korkeus | 1440 mm |
Tuotu valtiosta Viro
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
Auto oli seisnud 15 aastat garaažis, peale seda sai korraliku hoolduse kus tehti kõik korda ja ÜV kõlblikuks. 2021 sai teekõlblikuks ja sõidetud on sellega ainult suvel, Kerel kulumijälgi on, kõik originaal va radikas. All vene aegsed valuveljed mis värvitud pulbriga valgeks. Sisuks on beež kalts ja beežid nahast uksepolstrid, sisu väga hästi säilinud. Põhi on korralikult ära kaitstud ja kõik liistuvahed ja nurgad kerel on kahurimäärdega ära tehtud. Auto asub Tõrvas talve garaažis.
| Myyjä | tauri jänes |
|---|---|
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.