| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Coupé-auto |
| Vuosi | 2004 |
| Ajokilometrimäärä | 296 000 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Takaveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Tummansininen |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | 262HBK |
| VIN | - |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 2685 cm³ |
|---|---|
| 2.7 l | |
| Teho | 120 kW |
| Huippunopeus | 225 km/h |
| CO2 | 191 g/km |
| Polttoaine | Diesel |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | 9.6 l/100km |
| • Maantiellä | 5.3 l/100km |
| • Keskinkertainen | 7.2 l/100km |
| Kokonaispaino | 2100 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1665 kg |
| Kantokyky | 435 kg |
| Jarrullinen perävaunu | 1500 kg |
| Jarruton perävaunu | 750 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 2715 mm |
| Istumapaikkoja | 4 |
|---|---|
| Ovien määrä | 2 |
| Pituus | 4665 mm |
| Leveys | 1740 mm |
| Korkeus | 1435 mm |
Tuotu valtiosta Belgia
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
Toimib töötab Vahetatud just 2x pihustit, KKK tihend, karteri tuul, õli, lamellid, käigukasti õli+filter, Kriime kraapse leiab, taga tiivaäärtest kerget roostet näha, ei midagi hullu. Stanged pigem räbalad, tagumine must heas korras kaasa. Toimetab hästi. Pildid suht huupi pandud, äkki tuleb E46 asemele :D Keegi tõesti huvi tunneb võib lisa küsida
| Myyjä | Henrig Jaan |
|---|---|
| Osoite | TALLINN |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.