| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Monitoimiauto |
| Vuosi | 1981 |
| Ajokilometrimäärä | 91 222 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Takaveto |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Väri | Oranssi |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | 439MAK |
| VIN | WF0VXXGBVVBG53913 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 2358 cm³ |
|---|---|
| 2.4 l | |
| Teho | 46 kW |
| Huippunopeus | - |
| CO2 | 0 g/km |
| Polttoaine | Diesel |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | - |
| • Maantiellä | - |
| • Keskinkertainen | - |
| Kokonaispaino | 2500 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1530 kg |
| Kantokyky | 970 kg |
| Jarrullinen perävaunu | 750 kg |
| Jarruton perävaunu | 400 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | - |
| Istumapaikkoja | 9 |
|---|---|
| Ovien määrä | 4 |
| Pituus | 4530 mm |
| Leveys | 1960 mm |
| Korkeus | 1980 mm |
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
Täielikult taaststud
| Myyjä | Marko Meitus |
|---|---|
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.