| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Vuosi | 2018 |
| Ajokilometrimäärä | 184 500 |
| Huoltokirja | Kyllä |
| Vetoakseli | Takaveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Sininen |
| Värispesifikaatio | - |
| Metalliväri | Kyllä |
| Rek.nro | 278FTF |
| VIN | WBAJM7108JG954338 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 1995 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Asetus | Etuosa |
| Teho | 140 kW |
| Huippunopeus | 225 km/h |
| CO2 | 124 g/km |
| Polttoaine | Diesel |
|---|---|
| Polttoainesäiliö | 65 l |
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | 5.2 l/100km |
| • Maantiellä | 4.1 l/100km |
| • Keskinkertainen | 4.7 l/100km |
| Kokonaispaino | 2390 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1820 kg |
| Kantokyky | 570 kg |
| Jarrullinen perävaunu | 2000 kg |
| Jarruton perävaunu | 750 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 2975 mm |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 5 |
| Pituus | 4942 mm |
| Leveys | 1868 mm |
| Korkeus | 1498 mm |
Tuotu valtiosta Ruotsi
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
Vaihtomahdollisuus
BMW 520d M-Pakett Müüa hästi hoitud ja regulaarselt hooldatud sõiduk. Rikkalik Varustus Sõiduk on heas seisukorras ning lisainvesteeringuid ei vaja. Hooldus ja seisukord: • Hooldused teostatud iga 10 000 km järel (Viimase hoolduse käigus vahetatud kõik filtrid ja mootoriõli) • Käigukasti õli vahetatud 130 000km juures. • Läbisõit muutuv (auto igapäevases kasutuses) • Autole on peale pandud keraamika. • Tehniline kontroll teostatud ning autol vigu ei esine. • EGR jahutus vahetatud (Tehase tagasikutsumine) Autoga Kaasas: • 18” Valuveljed - talverehvid hetkel peal aga tuleks järgmiseks hooajaks uued vaadata. • 2x Autovõti + 1x BMW Display Key Võimalik sõiduki kontroll vabalt valitud töökojas. NB! Auto ei ole liisingus ning saab teha kohese vormistuse. Sõiduk BMW 520D (278FTF) on liiklusregistris registreeritud ja ei ole osalenud üheski liikluskindlustuse juhtumis. Lisainfo saamiseks palun kirjutada või helistada: 📞 +372 5599 3552
| Myyjä | Jarko Kirs |
|---|---|
| Osoite | Rakvere, Rakvere, Estonia |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.