| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Avoauto |
| Vuosi | 1995 |
| Ajokilometrimäärä | 360 000 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Takaveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Violetti |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | 983VSR |
| VIN | - |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 2793 cm³ |
|---|---|
| 2.8 l | |
| Teho | 142 kW |
| Huippunopeus | - |
| CO2 | 0 g/km |
| Polttoaine | Bensiini |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | - |
| • Maantiellä | - |
| • Keskinkertainen | - |
| Kokonaispaino | 1865 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1540 kg |
| Kantokyky | 325 kg |
| Jarrullinen perävaunu | 1500 kg |
| Jarruton perävaunu | 670 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 2700 mm |
| Istumapaikkoja | 4 |
|---|---|
| Ovien määrä | 2 |
| Pituus | 4433 mm |
| Leveys | 1710 mm |
| Korkeus | 1338 mm |
Tuotu valtiosta Alankomaat
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
Vaihtomahdollisuus
Vahetus võimalus maasturi vastu.
| Myyjä | lasse määrits |
|---|---|
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.