| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Porrasperä |
| Vuosi | 1991 |
| Ajokilometrimäärä | 67 000 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Takaveto |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Väri | Tummanpunainen |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | 640AOR |
| VIN | - |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 1998 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Teho | 88 kW |
| Huippunopeus | - |
| CO2 | 0 g/km |
| Polttoaine | Bensiini |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | - |
| • Maantiellä | - |
| • Keskinkertainen | - |
| Kokonaispaino | 1675 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1115 kg |
| Kantokyky | 560 kg |
| Jarrullinen perävaunu | 1350 kg |
| Jarruton perävaunu | 500 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | - |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 4 |
| Pituus | 4500 mm |
| Leveys | 1700 mm |
| Korkeus | 1398 mm |
Tuotu valtiosta Saksa
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
Auto ei ole kunagi soola saanud. Pikalt garaazis seisnud, kere väga hea. Mootor /kast väga heas seisukorras. 50km tagasi tehtud: -Uus aku -uus genekas -LSD differ 3.92 -Käsipiduri trossid -Uus veepump -Klapikambrikaane tihend -Kettad/klotsid Helista, räägin lähemalt.
| Myyjä | Jakob Jugala |
|---|---|
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.