| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Vuosi | 2005 |
| Ajokilometrimäärä | 245 000 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Neliveto |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Väri | Harmaa |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | 263TMJ |
| VIN | WAUZZZ8E96A098494 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 3123 cm³ |
|---|---|
| 3.1 l | |
| Teho | 188 kW |
| Huippunopeus | 250 km/h |
| CO2 | 252 g/km |
| Polttoaine | Bensiini |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | 15.8 l/100km |
| • Maantiellä | 7.6 l/100km |
| • Keskinkertainen | 10.6 l/100km |
| Kokonaispaino | 2140 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1665 kg |
| Kantokyky | 475 kg |
| Jarrullinen perävaunu | 1800 kg |
| Jarruton perävaunu | 750 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 2655 mm |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 5 |
| Pituus | 4586 mm |
| Leveys | 1772 mm |
| Korkeus | 1422 mm |
Tuotu valtiosta Sveitsi
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
Normaalses korras.
| Myyjä | Rainer K |
|---|---|
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.