| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Porrasperä |
| Vuosi | 1999 |
| Ajokilometrimäärä | 218 100 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Takaveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Tummanvihreä |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | 547TEA |
| VIN | SAJAA02E3XFL02711 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 2967 cm³ |
|---|---|
| 3.0 l | |
| Asetus | Etuosa |
| Teho | 175 kW |
| Huippunopeus | - |
| CO2 | 0 g/km |
| Polttoaine | Bensiini |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | - |
| • Maantiellä | - |
| • Keskinkertainen | - |
| Kokonaispaino | 2175 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1705 kg |
| Kantokyky | 470 kg |
| Jarrullinen perävaunu | 1850 kg |
| Jarruton perävaunu | 750 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 2909 mm |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 4 |
| Pituus | 4861 mm |
| Leveys | 1819 mm |
| Korkeus | 1444 mm |
Tuotu valtiosta Saksa
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
Leidub iluvigu ja roostet nii väljas kui põhja all. Uut autot pole mõtet otsima tulla. Asukoht Pärnu-Jaagupi
| Myyjä | Morten |
|---|---|
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.