| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Vuosi | 2019 |
| Ajokilometrimäärä | 74 100 |
| Huoltokirja | Kyllä |
| Vetoakseli | Etuveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Valkoinen |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | 255MXL |
| VIN | WVWZZZAUZKP501077 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 1498 cm³ |
|---|---|
| 1.5 l | |
| Asetus | Etuosa |
| Teho | 110 kW |
| Huippunopeus | 218 km/h |
| CO2 | 148 g/km |
| Polttoaine | Bensiini |
|---|---|
| Polttoainesäiliö | 55 l |
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | 6.5 l/100km |
| • Maantiellä | 4.5 l/100km |
| • Keskinkertainen | 5.2 l/100km |
| Kokonaispaino | 1930 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1446 kg |
| Kantokyky | 484 kg |
| Jarrullinen perävaunu | 1500 kg |
| Jarruton perävaunu | 690 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 2620 mm |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 5 |
| Pituus | 4567 mm |
| Leveys | 1799 mm |
| Korkeus | 1446 mm |
Tuotu valtiosta Saksa
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
Vaihtomahdollisuus
| Myyjä | Joosep Lepik |
|---|---|
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.