| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Coupé-auto |
| Vuosi | 2014 |
| Ajokilometrimäärä | 132 000 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Neliveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Valkoinen |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | 380SRN |
| VIN | - |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 2993 cm³ |
|---|---|
| 3.0 l | |
| Teho | 230 kW |
| Huippunopeus | 250 km/h |
| CO2 | 146 g/km |
| Polttoaine | Diesel |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | - |
| • Maantiellä | - |
| • Keskinkertainen | 5.6 l/100km |
| Kokonaispaino | 2145 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1700 kg |
| Kantokyky | 445 kg |
| Jarrullinen perävaunu | 1800 kg |
| Jarruton perävaunu | 750 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 2810 mm |
| Istumapaikkoja | 4 |
|---|---|
| Ovien määrä | 2 |
| Pituus | 4638 mm |
| Leveys | 1825 mm |
| Korkeus | 1392 mm |
Tuotu valtiosta Latvia
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
Väga värske olemuse ja välimusega ning heaperemehelikult hooldatud ja hoitud auto. - Hooldused tehtud 10 000 tagant - 2024 kevadel sai auto poleeritud ja vahatatud - Kaasa 18” talverattad 4000km sõitnud lamellidega (hetkel all), Lowtec madaldusvedrud - Kõik tööd ja toimetused tehtud kas United Motorisis või BM Autos
| Myyjä | Egert |
|---|---|
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.