| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Coupé-auto |
| Vuosi | 2014 |
| Ajokilometrimäärä | 122 000 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Takaveto |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Väri | Musta |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | 001TMX |
| VIN | - |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 1998 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Asetus | Etuosa |
| Teho | 147 kW |
| Huippunopeus | 226 km/h |
| Kiihtyvyys | 7 0-100km/h |
| CO2 | 181 g/km |
| Polttoaine | Bensiini |
|---|---|
| Polttoainesäiliö | 55 l |
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | 10.4 l/100km |
| • Maantiellä | 6.4 l/100km |
| • Keskinkertainen | 7.8 l/100km |
| Kokonaispaino | 1670 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1333 kg |
| Kantokyky | 337 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 2570 mm |
| Istumapaikkoja | 4 |
|---|---|
| Ovien määrä | 2 |
| Pituus | 4240 mm |
| Leveys | 1775 mm |
| Korkeus | 1425 mm |
Tuotu valtiosta Liettua
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
Töötab ilusti, Värseklt vahetatud on kett, väntvõll, õlivann, diffri laagrid ja käigukast on taastatud.
| Myyjä | Sander Sepp |
|---|---|
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.