| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Porrasperä |
| Vuosi | 2007 |
| Ajokilometrimäärä | 332 500 |
| Huoltokirja | Kyllä |
| Vetoakseli | Takaveto |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Väri | Musta |
| Värispesifikaatio | - |
| Metalliväri | Kyllä |
| Rek.nro | - |
| VIN | WBAVC51070VD01263 Tarkista |
| Kapasiteetti | 3.0 l |
|---|---|
| Teho | 145 kW |
| Huippunopeus | - |
| CO2 | 171 g/km |
| Polttoaine | Diesel |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | 8.6 l/100km |
| • Maantiellä | 5.1 l/100km |
| • Keskinkertainen | 6.4 l/100km |
| Kokonaispaino | 2120 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1600 kg |
| Kantokyky | 445 kg |
| Akselien määrä | - |
| Akseliväli | - |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 4 |
| Pituus | 4520 mm |
| Leveys | 1817 mm |
| Korkeus | 1421 mm |
Tuotu valtiosta Tanska
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
Vaihtomahdollisuus
Vahetuse korral tuleb hindamiseks oma sõidukiga kohale näitama tulla ja soovitavalt puhta autoga, ASUKOHT TARTUS, TÄHE 106d, asukohakaardi leiate kodulehelt WWW.KSAUTO.EE, väljaspool tööaega autodega tutvumine kokkuleppel, sissemaksuks sobib ka teie vana sõiduk
| Myyjä | KsAuto |
|---|---|
| Osoite | Tähe tn 106d, Tähe tänav, Tartu, Estonia |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.