| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Vuosi | 2015 |
| Ajokilometrimäärä | 228 100 |
| Huoltokirja | Kyllä |
| Vetoakseli | Etuveto |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Väri | Musta |
| Värispesifikaatio | - |
| Metalliväri | Kyllä |
| Rek.nro | - |
| VIN | VF7RW9HL0EL514941 Tarkista |
| Kapasiteetti | 1.6 l |
|---|---|
| Asetus | Etuosa |
| Teho | 84 kW |
| Huippunopeus | - |
| CO2 | 120 g/km |
| Polttoaine | Diesel |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | 5.3 l/100km |
| • Maantiellä | 4.2 l/100km |
| • Keskinkertainen | 4.6 l/100km |
| Kokonaispaino | 2153 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1613 kg |
| Kantokyky | 540 kg |
| Akselien määrä | - |
| Akseliväli | - |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 5 |
| Pituus | 4829 mm |
| Leveys | 1860 mm |
| Korkeus | 1512 mm |
Tuotu valtiosta Tanska
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
Vaihtomahdollisuus
Vahetuse korral tuleb hindamiseks oma sõidukiga kohale näitama tulla ja soovitavalt puhta autoga, ASUKOHT TARTUS, TÄHE 106d, vana Tartu Tolliameti kõrval, asukohakaardi leiate kodulehelt, väljaspool tööaega autodega tutvumine kokkuleppel, SISSEMAKSUKS SOBIB KA TEIE VANA SÕIDUK
| Myyjä | KsAuto |
|---|---|
| Osoite | Tähe tn 106d, Tähe tänav, Tartu, Estonia |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.