| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Porrasperä |
| Vuosi | 2009 |
| Ajokilometrimäärä | 280 000 |
| Huoltokirja | Kyllä |
| Vetoakseli | Etuveto |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Väri | Musta |
| Värispesifikaatio | - |
| Metalliväri | Kyllä |
| Rek.nro | - |
| VIN | YV1AS7241A1124324 Tarkista |
| Kapasiteetti | 2.4 l |
|---|---|
| Teho | 129 kW |
| Huippunopeus | - |
| CO2 | 155 g/km |
| Polttoaine | Diesel |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | 7.9 l/100km |
| • Maantiellä | 4.7 l/100km |
| • Keskinkertainen | 5.9 l/100km |
| Kokonaispaino | 2190 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1676 kg |
| Kantokyky | 514 kg |
| Akselien määrä | - |
| Akseliväli | - |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 4 |
| Pituus | 4851 mm |
| Leveys | 1876 mm |
| Korkeus | 1493 mm |
Tuotu valtiosta Tanska
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
Vaihtomahdollisuus
Vahetuse korral tuleb hindamiseks oma sõidukiga kohale näitama tulla ja soovitavalt puhta autoga, ASUKOHT TARTUS, TÄHE 106d, vana Tartu Tolliameti kõrval, asukohakaardi leiate kodulehelt, väljaspool tööaega autodega tutvumine kokkuleppel, sissemaksuks sobib ka teie vana sõiduk
| Myyjä | KsAuto |
|---|---|
| Osoite | Tähe tn 106d, Tähe tänav, Tartu, Estonia |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.