| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Vuosi | 2010 |
| Ajokilometrimäärä | 198 000 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Takaveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Musta |
| Värispesifikaatio | - |
| Metalliväri | Kyllä |
| Rek.nro | - |
| VIN | WBAMX51030C312205 Tarkista |
| Kapasiteetti | 2993 cm³ |
|---|---|
| 3.0 l | |
| Asetus | Etuosa |
| Teho | 180 kW |
| Huippunopeus | - |
| CO2 | 165 g/km |
| Polttoaine | Diesel |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | 8.0 l/100km |
| • Maantiellä | 5.3 l/100km |
| • Keskinkertainen | 6.3 l/100km |
| Kokonaispaino | 2545 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1880 kg |
| Kantokyky | 575 kg |
| Akselien määrä | - |
| Akseliväli | - |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 5 |
| Pituus | 4907 mm |
| Leveys | 1860 mm |
| Korkeus | 1462 mm |
Tuotu valtiosta Tanska
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
Vaihtomahdollisuus
Vahetuse korral tuleb hindamiseks oma sõidukiga kohale näitama tulla ja soovitavalt puhta autoga, , ASUKOHT TARTUS, TÄHE 106d, asukohakaardi leiate kodulehelt, väljaspool tööaega autodega tutvumine kokkuleppel, TASUMISEL VARIANDID, sissemaksuks sobib ka teie vana sõiduk, VÕIMALIKUD ERINEVAD VAHETUSVARIANDID, Tulekust soovitav eelnevalt ette teada anda tel.5140088
| Myyjä | KsAuto |
|---|---|
| Osoite | Tähe tn 106d, Tähe tänav, Tartu, Estonia |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.