| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Hyötyajoneuvo |
| Vuosi | 2015 |
| Ajokilometrimäärä | 212 800 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Etuveto |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Väri | Valkoinen |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | - |
| VIN | W0L2F7118FS014477 Tarkista |
| Kapasiteetti | 1.6 l |
|---|---|
| Asetus | Etuosa |
| Teho | 88 kW |
| Huippunopeus | - |
| CO2 | 155 g/km |
| Polttoaine | Diesel |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | 6.6 l/100km |
| • Maantiellä | 5.5 l/100km |
| • Keskinkertainen | 5.9 l/100km |
| Kokonaispaino | 3010 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1931 kg |
| Kantokyky | - |
| Akselien määrä | - |
| Akseliväli | - |
| Istumapaikkoja | 3 |
|---|---|
| Ovien määrä | 4 |
| Pituus | 5399 mm |
| Leveys | 1956 mm |
| Korkeus | 1967 mm |
Tuotu valtiosta Tanska
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
Vaihtomahdollisuus
Vahetuse korral tuleb hindamiseks oma sõidukiga kohale näitama tulla ja soovitavalt puhta autoga, ASUKOHT TARTUS, TÄHE 106d, vana Tartu Tolliameti kõrval, asukohakaardi leiate kodulehelt, väljaspool tööaega autodega tutvumine kokkuleppel, sissemaksuks sobib ka teie vana sõiduk
| Myyjä | KsAuto |
|---|---|
| Osoite | Tähe tn 106d, Tähe tänav, Tartu, Estonia |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.