| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Bussi |
| Korimalli | Bussi |
| Vuosi | 2008 |
| Ajokilometrimäärä | 308 936 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Etuveto |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Väri | - |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | - |
| VIN | WDB9066571S286330 Tarkista |
| Kapasiteetti | - |
|---|---|
| Teho | 110 kW |
| CO2 | - |
| Polttoaine | - |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | - |
| • Maantiellä | - |
| • Keskinkertainen | - |
| Kokonaispaino | 5300 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 3665 kg |
| Kantokyky | - |
| Mittastandardi | - |
| Istumapaikkoja | - |
|---|---|
| Ovien määrä | - |
| Pituus | 7650 mm |
| Leveys | 1950 mm |
| Korkeus | - |
| Vuodepaikkoja | - |
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
Brand: MERCEDES-BENZ Model: Sprinter 515 CDI Structure: minibus ( 20 + 1 seats ) Year: 08.2008 VIN: ...S286330 Mileage: 308936 km Wheel formula: 4X2 Engine: OM646 110 Kw / 150 Hp / Euro 4 Gearbox: manual ( NSG400 ) Dimensions: L/W: 7650 mm / 1950 mm Masses: full/empty: 5300 kg / 3665 kg AC
| Myyjä | KB Auto |
|---|---|
| Osoite | Kooli 10, Rummu alevik, 76102, Lääne-Harju vald |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
| Kotisivu | kbauto.ee/et |
E-R 8.00-17:00
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.