| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Hyötyajoneuvo |
| Vuosi | 2017 |
| Ajokilometrimäärä | 285 000 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Etuveto |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Väri | Musta |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | - |
| VIN | YARVFAHKHGZ097431 Tarkista |
| Kapasiteetti | 2.0 l |
|---|---|
| Asetus | Etuosa |
| Teho | 90 kW |
| Huippunopeus | - |
| CO2 | 139 g/km |
| Polttoaine | Diesel |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | 5.9 l/100km |
| • Maantiellä | 4.9 l/100km |
| • Keskinkertainen | 5.3 l/100km |
| Kokonaispaino | 3100 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1869 kg |
| Kantokyky | 1231 kg |
| Akselien määrä | - |
| Akseliväli | - |
| Istumapaikkoja | 3 |
|---|---|
| Ovien määrä | 4 |
| Pituus | 5306 mm |
| Leveys | 1920 mm |
| Korkeus | 1877 mm |
Tuotu valtiosta Tanska
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
Vaihtomahdollisuus
Vahetuse korral tuleb hindamiseks oma sõidukiga kohale näitama tulla ja soovitavalt puhta autoga, ASUKOHT TARTUS, TÄHE 106d, vana Tartu Tolliameti kõrval, asukohakaardi leiate kodulehelt, väljaspool tööaega autodega tutvumine kokkuleppel, sissemaksuks sobib ka teie vana sõiduk, Tulekust soovitav eelnevalt ette teada anda tel.5140088
| Myyjä | KsAuto |
|---|---|
| Osoite | Tähe tn 106d, Tähe tänav, Tartu, Estonia |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.