| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Vuosi | 2008 |
| Ajokilometrimäärä | - |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Takaveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Musta |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | 130TNM |
| VIN | - |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 2993 cm³ |
|---|---|
| 3.0 l | |
| Teho | 210 kW |
| Huippunopeus | 250 km/h |
| CO2 | 186 g/km |
| Polttoaine | Diesel |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | 9.0 l/100km |
| • Maantiellä | 5.4 l/100km |
| • Keskinkertainen | 6.7 l/100km |
| Kokonaispaino | 2320 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1835 kg |
| Kantokyky | 485 kg |
| Jarrullinen perävaunu | 2000 kg |
| Jarruton perävaunu | 750 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 2886 mm |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 5 |
| Pituus | 4843 mm |
| Leveys | 1846 mm |
| Korkeus | 1491 mm |
Tuotu valtiosta Liettua
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
pakkuda heas seisus e61 535D facelift tehase M-Pakett mootor ja kast toimivad ideaalselt,turbiin ei laineta ning käigukast sujuv tehtud tööd:esimesed mõlemad amordid,vedrud ning sinna juurdekuuluv,esimesed rattalaagrid,terve ring kettaid ja klotse,turbod vahetatud nii pisikese kui ka suure turbo sisud taastatud ccc sisselaske kollektori tihendid,eelsüüte küünlad,tagasillas mõlemalt poolt ülemised kaikad,mõlemad tagumised õhkpadjad lisad: -HUD -kurvituled -bixenon tuled -individual heli pakett -comfort sisu koos dünaamiliste küljepatjadega -nii ees kui taga topsihoidjad -active steering -distantsihoidev püsikiirusehoidja -sportkast ning labadega rool -panoraam -tagumistel ustel kardinad -klapitavad peeglid all on style 166 19 tolli veljed koos lamellrehviga lisaküsimustes helista ning tule vaatama
| Myyjä | mart kiin |
|---|---|
| Osoite | Karksi-Nuia |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.