| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Vuosi | 2009 |
| Ajokilometrimäärä | 335 000 |
| Huoltokirja | Kyllä |
| Vetoakseli | Neliveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Vihreä |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | 618MLV |
| VIN | WBAFG010X0L189546 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 2993 cm³ |
|---|---|
| 3.0 l | |
| Teho | 210 kW |
| Huippunopeus | 236 km/h |
| CO2 | 220 g/km |
| Polttoaine | Diesel |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | 10.5 l/100km |
| • Maantiellä | 7.1 l/100km |
| • Keskinkertainen | 8.3 l/100km |
| Kokonaispaino | 2710 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 2185 kg |
| Kantokyky | 525 kg |
| Jarrullinen perävaunu | 2700 kg |
| Jarruton perävaunu | 750 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 2933 mm |
| Istumapaikkoja | 4 |
|---|---|
| Ovien määrä | 5 |
| Pituus | 4877 mm |
| Leveys | 1983 mm |
| Korkeus | 1690 mm |
Tuotu valtiosta Viro
Rekisteröity: Viro
Väga heas korras maastur! Sõidab hästi ning kõik töötab korralikult. Hästi hoitud ning kõik hooldused tehtud alati õigeaegselt ning pole kokku hoitud, ketid on vahetatud! Käigukastil teostatud dünaamiline õlivahetus Hõbenooles. Olnud enda kasutuses 4 aastat. Kehtiv ülevaatus kuni 10.2026 Asub tartus tel 55660984
| Myyjä | Margus |
|---|---|
| Osoite | Tartu |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.