| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Hyötyajoneuvo |
| Vuosi | 2016 |
| Ajokilometrimäärä | 200 100 |
| Huoltokirja | Kyllä |
| Vetoakseli | Etuveto |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Väri | Valkoinen |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | - |
| VIN | WF0YXXTTGYGB70249 Tarkista |
| Kapasiteetti | 2.2 l |
|---|---|
| Teho | 92 kW |
| Huippunopeus | - |
| CO2 | 191 g/km |
| Polttoaine | Diesel |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | 7.7 l/100km |
| • Maantiellä | 6.9 l/100km |
| • Keskinkertainen | 7.2 l/100km |
| Kokonaispaino | 3100 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 2038 kg |
| Kantokyky | - |
| Jarrullinen perävaunu | 2800 kg |
| Jarruton perävaunu | 750 kg |
| Akselien määrä | - |
| Akseliväli | - |
| Istumapaikkoja | 3 |
|---|---|
| Ovien määrä | 4 |
| Pituus | 5339 mm |
| Leveys | 2032 mm |
| Korkeus | 1979 mm |
Tuotu valtiosta Tanska
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
Vaihtomahdollisuus
Vahetuse korral tuleb hindamiseks oma sõidukiga kohale näitama tulla ja soovitavalt puhta autoga, , ASUKOHT TARTUS, TÄHE 106d, vana Tartu Tolliameti kõrval, asukohakaardi leiate kodulehelt, väljaspool tööaega autodega tutvumine kokkuleppel, VAHETUSVARIANDID, sissemaksuks sobib ka teie vana sõiduk, Tulekust soovitav eelnevalt ette teada anda tel.5140088
| Myyjä | KsAuto |
|---|---|
| Osoite | Tähe tn 106d, Tähe tänav, Tartu, Estonia |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.