| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Vuosi | 2017 |
| Ajokilometrimäärä | - |
| Huoltokirja | Kyllä |
| Vetoakseli | Takaveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Musta |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | 577HRF |
| VIN | - |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 2143 cm³ |
|---|---|
| 2.1 l | |
| Teho | 150 kW |
| Huippunopeus | 245 km/h |
| CO2 | 123 g/km |
| Polttoaine | Diesel |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | 5.7 l/100km |
| • Maantiellä | 4.2 l/100km |
| • Keskinkertainen | 4.8 l/100km |
| Kokonaispaino | 2235 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1660 kg |
| Kantokyky | 575 kg |
| Jarrullinen perävaunu | 1800 kg |
| Jarruton perävaunu | 750 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 2840 mm |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 5 |
| Pituus | 4771 mm |
| Leveys | 1839 mm |
| Korkeus | 1467 mm |
Tuotu valtiosta Saksa
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
MB-C250 tagavedu.Soodushind 15000.- Senikaua kuni huvi pakkuv sõiduk müügis. Kõik mis peal toimib. Alles tehtud hooldus. Pikk üv *Burmester *Ils-lights *Distantsi jälgiv püsikiirusehoidja. *Rea hoidja *Panoraam *9k-automaat *Uus esiklaas * Tutikad naelrehvid, suvekad( pool hooaega sõitnud ) kaasa Esineb iluvigu. Ei ole liisingus. Vahetus võimalus suurema auto vastu. Näiteks: Volvo V90 nelik, Mb S või E-klass nelik, Volvo xc90
| Myyjä | Sander Koger |
|---|---|
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.