| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Vuosi | 2014 |
| Ajokilometrimäärä | 222 700 |
| Huoltokirja | Kyllä |
| Vetoakseli | Takaveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Valkoinen |
| Värispesifikaatio | - |
| Metalliväri | Kyllä |
| Rek.nro | - |
| VIN | SAJAC01KXFDU42427 Tarkista |
| Kapasiteetti | 2179 cm³ |
|---|---|
| 2.2 l | |
| Asetus | Etuosa |
| Teho | 147 kW |
| Huippunopeus | 214 km/h |
| CO2 | 139 g/km |
| Polttoaine | Diesel |
|---|---|
| Polttoainesäiliö | 70 l |
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | 6.2 l/100km |
| • Maantiellä | 4.7 l/100km |
| • Keskinkertainen | 5.2 l/100km |
| Kokonaispaino | 2390 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1953 kg |
| Kantokyky | 437 kg |
| Jarrullinen perävaunu | 1850 kg |
| Jarruton perävaunu | 750 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 2909 mm |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 5 |
| Pituus | 4966 mm |
| Leveys | 1877 mm |
| Korkeus | 1511 mm |
Tuotu valtiosta Saksa
Ajoneuvon sijainti: Viro
VÄGA ILUS JA HEAS KORRAS AUTO! VAHETUSEKS JA SISSEMAKSUKS SOBIB KA TEIE AUTO! AASTAMAKSE 197 EURI! REGISTREERIMINE HINNAS!
| Myyjä | Mobilstar (delfigrupp@gmail.com) |
|---|---|
| Osoite | Turu 39c, Tartu |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
| Kotisivu | mobilstar.ee |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.