| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Porrasperä |
| Vuosi | 2014 |
| Ajokilometrimäärä | 229 800 |
| Huoltokirja | Kyllä |
| Vetoakseli | Etuveto |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Väri | Tummanpunainen |
| Värispesifikaatio | - |
| Metalliväri | Kyllä |
| Rek.nro | - |
| VIN | JMZGJ621651187594 Tarkista |
| Kapasiteetti | 2191 cm³ |
|---|---|
| 2.2 l | |
| Asetus | Etuosa |
| Teho | 110 kW |
| Huippunopeus | 211 km/h |
| CO2 | 104 g/km |
| Polttoaine | Diesel |
|---|---|
| Polttoainesäiliö | 50 l |
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | 4.7 l/100km |
| • Maantiellä | 3.4 l/100km |
| • Keskinkertainen | 3.9 l/100km |
| Kokonaispaino | 2055 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1520 kg |
| Kantokyky | 535 kg |
| Jarrullinen perävaunu | 1600 kg |
| Jarruton perävaunu | 730 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 2830 mm |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 4 |
| Pituus | 4865 mm |
| Leveys | 1840 mm |
| Korkeus | 1450 mm |
Ajoneuvon sijainti: Viro
VÄGA ILUS JA HEAS KORRAS AUTO! VAHETUSEKS JA SISSEMAKSUKS SOBIB KA TEIE AUTO! AASTAMAKSE 92 EURI! REGISTREERIMINE HINNAS!
| Myyjä | Mobilstar (delfigrupp@gmail.com) |
|---|---|
| Osoite | Turu 39c, Tartu |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
| Kotisivu | mobilstar.ee |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.