| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Kuorma-auto |
| Korimalli | Kuorma-auto |
| Vuosi | 1998 |
| Ajokilometrimäärä | 298 630 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Etuveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | - |
| Värispesifikaatio | - |
| Ohjaamon mitat | - |
| Etujousitus | Lehti |
| Takajousitus | Lehti |
| Etupalkit | Rumpu |
| Takajarrut | Rumpu |
| Rek.nro | - |
| VIN | YV2E4C310XB211381 Tarkista |
| Kapasiteetti | - |
|---|---|
| Teho | 132 kW |
| CO2 | - |
| Polttoaine | - |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | - |
| • Maantiellä | - |
| • Keskinkertainen | - |
| Kokonaispaino | 8000 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 6290 kg |
| Kantokyky | - |
| Akselien määrä | - |
| Akseliväli | 3700 mm |
| Mittastandardi | - |
| Istumapaikkoja | - |
|---|---|
| Ovien määrä | - |
| Pituus | 7340 mm |
| Leveys | 2400 mm |
| Korkeus | 3350 mm |
| Vuodepaikkoja | - |
| Kapasiteetti | - |
|---|---|
| Kerros | - |
| Pituus | 4249 mm |
| Leveys | 2340 mm |
| Korkeus | 615 mm |
| Pituus | - |
|---|---|
| Leveys | - |
| Korkeus | - |
| Kallistuva | Ei |
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
Brand: VOLVO Model: FL 608 Structure: crane flatbed ( PK 8200 - boom 8 m / 930 kg - box L=4249 mm / W=2340 mm / H=615 mm ) Year: 11.1998 Mileage: 298630 km VIN: ... B211381 Wheel formula: 4x2 WB: 3700 mm Engine: D6A180 132 Kw / 180 Hp / Euro 2 Gearbox: automatic Suspension: steel / steel Brakes: drum Dimensions: L/W/H: 7340 mm / 2400 mm / 3350 mm Masses: full/empty: 8000 kg / 6290 kg
| Myyjä | KB Auto |
|---|---|
| Osoite | Kooli 10, Rummu alevik, 76102, Lääne-Harju vald |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
| Kotisivu | kbauto.ee/et |
E-R 8.00-17:00
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.