| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Traileri |
| Korimalli | Traileri |
| Vuosi | 2014 |
| Väri | - |
| Värispesifikaatio | - |
| Etujousitus | Ilma |
| Takajousitus | Ilma |
| Etupalkit | Levy |
| Takajarrut | Levy |
| Rek.nro | - |
| VIN | WSM00000005128889 Tarkista |
| Kokonaispaino | 42000 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 8343 kg |
| Kantokyky | - |
| Akselien määrä | - |
| Akseliväli | - |
| Pituus | 14000 mm |
|---|---|
| Leveys | 2600 mm |
| Korkeus | 4420 mm |
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
Brand: SCHMITZ Model: SCB S3B Structure: cooler box ( Carrier Vector 1950 Mt - 23901 hours / BOX L=13431 mm ) Year: 06.2014 Suspension: air Brakes: disc Dimensions: L/W/H: 14000 mm / 2600 mm / 4420 mm Masses: full/empty: 42000 kg / 8343 kg
| Myyjä | KB Auto |
|---|---|
| Osoite | Kooli 10, Rummu alevik, 76102, Lääne-Harju vald |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
| Kotisivu | kbauto.ee/et |
E-R 8.00-17:00
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.