| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Traileri |
| Korimalli | Traileri |
| Vuosi | 2007 |
| Väri | - |
| Värispesifikaatio | - |
| Etujousitus | Ilma |
| Takajousitus | Ilma |
| Etupalkit | Rumpu |
| Takajarrut | Rumpu |
| Rek.nro | - |
| VIN | W09NTG3457EN10209 Tarkista |
| Kokonaispaino | 45000 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 9180 kg |
| Kantokyky | - |
| Akselien määrä | - |
| Akseliväli | - |
| Pituus | 13740 mm |
|---|---|
| Leveys | 2550 mm |
| Korkeus | - |
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
Brand: HRD Model: Jumbo Structure: low loader ( platform L=8916 mm ) Year: 09.2007 Suspension: air Brakes: drum Dimensions: L/W: 13740 mm / 2550 mm Masses: full/empty: 45000 kg / 9180 kg
| Myyjä | KB Auto |
|---|---|
| Osoite | Kooli 10, Rummu alevik, 76102, Lääne-Harju vald |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
| Kotisivu | kbauto.ee/et |
E-R 8.00-17:00
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.