| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Viistoperä |
| Vuosi | 2010 |
| Ajokilometrimäärä | 268 800 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Etuveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Harmaa |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | - |
| VIN | WAUZZZ8PXAB021833 Tarkista |
| Kapasiteetti | 1390 cm³ |
|---|---|
| 1.4 l | |
| Teho | 92 kW |
| Huippunopeus | - |
| CO2 | - |
| Polttoaine | Bensiini |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | - |
| • Maantiellä | - |
| • Keskinkertainen | - |
| Kokonaispaino | 1870 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1435 kg |
| Kantokyky | 435 kg |
| Jarrullinen perävaunu | 1200 kg |
| Jarruton perävaunu | 690 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 2578 mm |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 3 |
| Pituus | 4387 mm |
| Leveys | 1765 mm |
| Korkeus | 1421 mm |
Tuotu valtiosta Viro
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
Vahetuse korral tuleb hindamiseks oma sõidukiga kohale näitama tulla ja soovitavalt puhta autoga, ASUKOHT TARTUS, TÄHE 106d, vana Tartu Tolliameti kõrval, asukohakaardi leiate kodulehelt, väljaspool tööaega autodega tutvumine kokkuleppel, võimalikud erinevad vahetusvariandid, osamaksetena tasumise võimalus, sissemaksuks sobib ka teie vana sõiduk, Tulekust soovitav eelnevalt ette teada anda tel.5140088
| Myyjä | KsAuto |
|---|---|
| Osoite | Tähe 106, Tartu |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
| Kotisivu | ksauto.ee |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.