| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Monitoimiauto |
| Vuosi | 2007 |
| Ajokilometrimäärä | - |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Takaveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Ruskea |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | 410HTZ |
| VIN | WDB2112081B120569 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 2149 cm³ |
|---|---|
| 2.1 l | |
| Teho | 125 kW |
| Huippunopeus | - |
| CO2 | 194 g/km |
| Polttoaine | Diesel |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | 9.8 l/100km |
| • Maantiellä | 5.9 l/100km |
| • Keskinkertainen | 7.3 l/100km |
| Kokonaispaino | 2360 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1810 kg |
| Kantokyky | 550 kg |
| Jarrullinen perävaunu | 2100 kg |
| Jarruton perävaunu | 750 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 2854 mm |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 5 |
| Pituus | 4909 mm |
| Leveys | 1830 mm |
| Korkeus | 1498 mm |
Tuotu valtiosta Viro
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
Vahetuse korral tuleb hindamiseks oma sõidukiga kohale näitama tulla ja soovitavalt puhta autoga, , ASUKOHT TARTUS, TÄHE 106d, asukohakaardi leiate kodulehelt, väljaspool tööaega autodega tutvumine kokkuleppel, sissemaksuks sobib ka teie vana sõiduk, VÕIMALIKUD ERINEVAD VAHETUSVARIANDID, Tulekust soovitav eelnevalt ette teada anda tel.5140088
| Myyjä | KsAuto |
|---|---|
| Osoite | Tähe 106, Tartu |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
| Kotisivu | ksauto.ee |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.