| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Viistoperä |
| Vuosi | 2010 |
| Ajokilometrimäärä | 236 000 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Etuveto |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Väri | Punainen |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | - |
| VIN | WAUZZZ8X8BB029110 Tarkista |
| Kapasiteetti | 1390 cm³ |
|---|---|
| 1.4 l | |
| Teho | 90 kW |
| Huippunopeus | - |
| CO2 | 124 g/km |
| Polttoaine | Bensiini |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | - |
| • Maantiellä | - |
| • Keskinkertainen | - |
| Kokonaispaino | 1550 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1175 kg |
| Kantokyky | 375 kg |
| Jarrullinen perävaunu | 1200 kg |
| Jarruton perävaunu | 580 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 2459 mm |
| Istumapaikkoja | 4 |
|---|---|
| Ovien määrä | 3 |
| Pituus | 3954 mm |
| Leveys | 1740 mm |
| Korkeus | 1407 mm |
Tuotu valtiosta Viro
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
Vahetuse korral tuleb hindamiseks oma sõidukiga kohale näitama tulla ja soovitavalt puhta autoga, ASUKOHT TARTUS, TÄHE 106d, vana Tartu Tolliameti kõrval, asukohakaardi leiate kodulehelt, väljaspool tööaega autodega tutvumine kokkuleppel, sissemaksuks sobib ka teie vana sõiduk
| Myyjä | KsAuto |
|---|---|
| Osoite | Tähe 106, Tartu |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
| Kotisivu | ksauto.ee |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.