| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Viistoperä |
| Vuosi | 2014 |
| Ajokilometrimäärä | 223 600 |
| Huoltokirja | Kyllä |
| Vetoakseli | Etuveto |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Väri | Musta |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | - |
| VIN | WDD1760081V030055 Tarkista |
| Kapasiteetti | 2143 cm³ |
|---|---|
| 2.1 l | |
| Teho | 100 kW |
| Huippunopeus | - |
| CO2 | 114 g/km |
| Polttoaine | Diesel |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | - |
| • Maantiellä | - |
| • Keskinkertainen | 4.2 l/100km |
| Kokonaispaino | 2010 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1480 kg |
| Kantokyky | 530 kg |
| Jarrullinen perävaunu | 1500 kg |
| Jarruton perävaunu | 740 kg |
| Akselien määrä | - |
| Akseliväli | - |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 5 |
| Pituus | 4304 mm |
| Leveys | 1780 mm |
| Korkeus | 1407 mm |
Tuotu valtiosta Viro
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
NB.KONTROLLITUD LÄBISÕIDU ÕIGSUSEGA, ls.223t/km, musta laetekstiiliga, ergas ja ökonoomne CDI 100kw mootor, PÕHJAMAA PAKETIGA, v.heas korras ja hästi hoitud,-hooldatud auto, roostes pole, veermik vaikne, kõik töötab nii nagu peab, sees suitsetatud pole, seest puhas ja väljast poleeritud, EURO 6, tel.5140088 Vahetuse võimalus
| Myyjä | KsAuto |
|---|---|
| Osoite | Tähe 106, Tartu |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
| Kotisivu | ksauto.ee |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.