| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Monitoimiauto |
| Vuosi | 2020 |
| Ajokilometrimäärä | 86 400 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Etuveto |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Väri | Valkoinen |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | - |
| VIN | W1V44760313687988 Tarkista |
| Kapasiteetti | 1750 cm³ |
|---|---|
| 1.8 l | |
| Teho | 75 kW |
| Huippunopeus | - |
| CO2 | 195 g/km |
| Polttoaine | Diesel |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | - |
| • Maantiellä | - |
| • Keskinkertainen | 7.4 l/100km |
| Kokonaispaino | 2800 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1914 kg |
| Kantokyky | 886 kg |
| Jarrullinen perävaunu | 1200 kg |
| Jarruton perävaunu | 750 kg |
| Akselien määrä | - |
| Akseliväli | - |
| Istumapaikkoja | 3 |
|---|---|
| Ovien määrä | 4 |
| Pituus | 5140 mm |
| Leveys | 1928 mm |
| Korkeus | 1909 mm |
Tuotu valtiosta Viro
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
Vahetuse korral tuleb hindamiseks oma sõidukiga kohale näitama tulla ja soovitavalt puhta autoga, asukoha kaardi leiate kodulehelt www.ksauto.ee, ASUKOHT TARTUS, TÄHE 106d, väljaspool tööaega autodega tutvumine kokkuleppel, võimalikud erinevad tasumisvariandid, sissemaksuks sobib ka teie vana sõiduk, VÕIMALIKUD ERINEVAD VAHETUSVARIANDID, Tulekust soovitav eelnevalt ette teada anda tel.5140088 Vahetuse võimalus
| Myyjä | KsAuto |
|---|---|
| Osoite | Tähe 106, Tartu |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
| Kotisivu | ksauto.ee |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.