| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Hyötyajoneuvo |
| Vuosi | 2013 |
| Ajokilometrimäärä | 227 000 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Etuveto |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Väri | - |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | - |
| VIN | WF0FXXTTFFDG24749 Tarkista |
| Kapasiteetti | 2.2 l |
|---|---|
| Asetus | Etuosa |
| Teho | 103 kW |
| Huippunopeus | - |
| CO2 | 209 g/km |
| Polttoaine | Diesel |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | - |
| • Maantiellä | - |
| • Keskinkertainen | - |
| Kokonaispaino | 3500 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 2136 kg |
| Kantokyky | 1364 kg |
| Akselien määrä | - |
| Akseliväli | - |
| Istumapaikkoja | 3 |
|---|---|
| Ovien määrä | - |
| Pituus | - |
| Leveys | - |
| Korkeus | - |
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
Registreerimistasu 786.02 Aastamaks 142.45
| Myyjä | Asmo |
|---|---|
| Osoite | Tehnopargi tee 1, Tõrvandi, Tartu |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
| Kotisivu | asmo.ee |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.