| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Viistoperä |
| Vuosi | 2013 |
| Ajokilometrimäärä | 330 000 |
| Huoltokirja | Kyllä |
| Vetoakseli | Etuveto |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Väri | Musta |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | 775DGR |
| VIN | W0L0MAP08D6084107 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 1229 cm³ |
|---|---|
| 1.2 l | |
| Asetus | Etuosa |
| Teho | 51 kW |
| Huippunopeus | 165 km/h |
| CO2 | 118 g/km |
| Polttoaine | Bensiini |
|---|---|
| Polttoainesäiliö | 30 l |
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | 6.5 l/100km |
| • Maantiellä | 4.2 l/100km |
| • Keskinkertainen | 5.0 l/100km |
| Kokonaispaino | 1470 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1163 kg |
| Kantokyky | 307 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 2311 mm |
| Istumapaikkoja | 4 |
|---|---|
| Ovien määrä | 3 |
| Pituus | 3698 mm |
| Leveys | 1720 mm |
| Korkeus | 1484 mm |
Tuotu valtiosta Suomi
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
Vaihtomahdollisuus
Kerel mõned kriimud, 2 komplekti velgi, väga öko, 2 võtmed, Tingimis võimalus, Ketiga mootor, Rooli soojendus, istme soojendused!
| Myyjä | Annes |
|---|---|
| Osoite | Tartu |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.