
| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Vuosi | 2014 |
| Ajokilometrimäärä | 172 333 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Neliveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Musta |
| Värispesifikaatio | - |
| Metalliväri | Kyllä |
| Rek.nro | 049JSB |
| VIN | WP1ZZZ92ZFLA65146 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 4134 cm³ |
|---|---|
| 4.1 l | |
| Teho | 283 kW |
| Huippunopeus | 252 km/h |
| CO2 | 209 g/km |
| Polttoaine | Diesel |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | 10.0 l/100km |
| • Maantiellä | 7.0 l/100km |
| • Keskinkertainen | 8.0 l/100km |
| Kokonaispaino | 2955 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 2290 kg |
| Kantokyky | 665 kg |
| Jarrullinen perävaunu | 3500 kg |
| Jarruton perävaunu | 750 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 2895 mm |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 5 |
| Pituus | 4855 mm |
| Leveys | 1954 mm |
| Korkeus | 1719 mm |
Tuotu valtiosta Tanska
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
⦿ Müüa heas lisavarustuses Porsche Cayenne S Diesel Facelift. ⦿ Tehniliselt-ja visuaalselt korralik kasutatud auto. Margi esinduses digitaalsel kujul hooldusajalugu kontrollitav. ⦿ Lisavarustus: LED Tuled, Automaatne kaugtulede vahetus, Roolisoojendus, Comfort istmed, Juhtmecaba CarPlay/Android Auto, Bose helisüsteem, Panoraam katuseluuk, Elektriline konks, Sport väljalase, Pimenurga andurid, Lane assist, Taga kaamera, Soft close uksed, Elektriline tagaluuk, 21 valuveljed, Webasto, 4x istmesoojendus, Laiendatud nahapakett (uksed, armatuur), Alcantara lagi, Topeltklaasid, Taga kliima. ⦿ Auto hinnale lisandub registreerimistasu. ⦿ Iga ostueelne kontroll on teretulnud, et veenduda auto korrasolekus. ⦿ Omame „Tunnustatud automüüja“ kvaliteedimärki, mida väljastab Autode Müügi- ja Teenindusettevõtete Liit (AMTEL). ⦿ Suhtleme EST/RUS/ENG keeles. ⦿ Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee ei ole antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumis. Lisainfo saamiseks pöörduge müügikonsultandi poole või vaadake täpsemalt LKF kodulehelt: https://www.lkf.ee/et/kahjukontrol
| Myyjä | Auto Standard |
|---|---|
| Osoite | Turu tänav 47/2, Tartu, Eesti |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.