| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Vuosi | 2008 |
| Ajokilometrimäärä | 234 100 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Etuveto |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Väri | Punainen |
| Värispesifikaatio | - |
| Metalliväri | Kyllä |
| Rek.nro | 866BVT |
| VIN | JMZGH198201135006 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 1798 cm³ |
|---|---|
| 1.8 l | |
| Teho | 88 kW |
| Huippunopeus | 194 km/h |
| CO2 | 165 g/km |
| Polttoaine | Bensiini |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | 9.7 l/100km |
| • Maantiellä | 5.4 l/100km |
| • Keskinkertainen | 7.0 l/100km |
| Kokonaispaino | 1965 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1420 kg |
| Kantokyky | 545 kg |
| Jarrullinen perävaunu | 1300 kg |
| Jarruton perävaunu | 550 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 2725 mm |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 5 |
| Pituus | 4765 mm |
| Leveys | 1795 mm |
| Korkeus | 1490 mm |
Tuotu valtiosta Viro
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
Vaihtomahdollisuus
Vahetusel maksame teie sõiduki eest ca75%turuväärtusest. Sissemaksuks sobib teie vana sõiduk!!
| Myyjä | Võru Autopood |
|---|---|
| Osoite | Tallinna mnt 36, Võru |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
| Kotisivu | autoplats.ee |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.