| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Vuosi | 2022 |
| Ajokilometrimäärä | 70 200 |
| Huoltokirja | Kyllä |
| Vetoakseli | Etuveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Musta |
| Värispesifikaatio | - |
| Metalliväri | Kyllä |
| Rek.nro | 004AIT |
| VIN | TMBJH7NX4NY070573 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 1498 cm³ |
|---|---|
| 1.5 l | |
| Asetus | Etuosa |
| Teho | 96 kW |
| Huippunopeus | 214 km/h |
| CO2 | 106 g/km |
| Polttoaine | Bensiini + CNG |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | 6.9 l/100km |
| • Maantiellä | 4.3 l/100km |
| • Keskinkertainen | 5.3 l/100km |
| Kokonaispaino | 1891 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1486 kg |
| Kantokyky | 405 kg |
| Jarrullinen perävaunu | 1400 kg |
| Jarruton perävaunu | 730 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 2672 mm |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 5 |
| Pituus | 4748 mm |
| Leveys | 1829 mm |
| Korkeus | 1478 mm |
Tuotu valtiosta Viro
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
Auto on uuena Eestist ostetud ja hooldatud ainult tehases. Sõiduk SKODA OCTAVIA (004AIT) on osalenud kindlustusjuhtumis. Tagastange sai parklas kahjustada ja vahetati välja esinduses. Garantii kehtib 100 000km või kuni 13.04.2027 Sõiduk ei asu müügiplatsil, vaatamiseks palume aja eelnevalt kokku leppida. Reg. märk 004AIT ei tule autoga kaasa. Aastamaks 50€ ja registreerimise maks 547€
| Myyjä | Aasta Auto |
|---|---|
| Osoite | Sepa 24a, Tartu 50113 |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
| Kotisivu | aastaauto.ee |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.