| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Vuosi | 2021 |
| Ajokilometrimäärä | 125 441 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Neliveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Valkoinen |
| Värispesifikaatio | (Glacier valge) |
| Metalliväri | Kyllä |
| Rek.nro | 949KRL |
| VIN | WAUZZZ4M3MD032192 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 2967 cm³ |
|---|---|
| 3.0 l | |
| Teho | 210 kW |
| Huippunopeus | 241 km/h |
| CO2 | 212 g/km |
| Polttoaine | Hybridi (diesel/sähkö) |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | 9.1 l/100km |
| • Maantiellä | 6.7 l/100km |
| • Keskinkertainen | 7.6 l/100km |
| Kokonaispaino | 3015 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 2407 kg |
| Kantokyky | 608 kg |
| Jarrullinen perävaunu | 3500 kg |
| Jarruton perävaunu | 750 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 2999 mm |
| Istumapaikkoja | 7 |
|---|---|
| Ovien määrä | 4 |
| Pituus | 5064 mm |
| Leveys | 1970 mm |
| Korkeus | 1666 mm |
Tuotu valtiosta Tšekki
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
Tegu on komisjonimüügi autoga. Kehtiv garantii kuni 150 000km või kuni mai.2025. Sõiduk ei asu müügiplatsil, vaatamiseks palun aeg kokku leppida. Läbisõit võib ajas suurenenda.
| Myyjä | Audi Tartu |
|---|---|
| Osoite | Sepa 24b, Tartu 50113 |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
| Kotisivu | aastaauto.ee |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.