| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Vuosi | 2020 |
| Ajokilometrimäärä | 105 000 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Neliveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Sininen |
| Värispesifikaatio | Tansanitblau II metallic |
| Rek.nro | 890HNM |
| VIN | - |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 2998 cm³ |
|---|---|
| 3.0 l | |
| Teho | 275 kW |
| Huippunopeus | 250 km/h |
| CO2 | 194 g/km |
| Polttoaine | Bensiini |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | 9.4 l/100km |
| • Maantiellä | 6.0 l/100km |
| • Keskinkertainen | 7.3 l/100km |
| Kokonaispaino | 2365 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1945 kg |
| Kantokyky | 420 kg |
| Jarrullinen perävaunu | 1800 kg |
| Jarruton perävaunu | 750 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 2851 mm |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 4 |
| Pituus | 4713 mm |
| Leveys | 1827 mm |
| Korkeus | 1440 mm |
Tuotu valtiosta Saksa
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
| Myyjä | Robert Kauler |
|---|---|
| Osoite | Tallinn |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.