| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Porrasperä |
| Vuosi | 2024 |
| Ajokilometrimäärä | 24 900 |
| Huoltokirja | Kyllä |
| Vetoakseli | Neliveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Harmaa |
| Värispesifikaatio | Graphite Grau |
| Metalliväri | Kyllä |
| Rek.nro | 590CXN |
| VIN | W1KAF0KB2RR218909 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 1993 cm³ |
|---|---|
| 2 l | |
| Teho | 145 kW |
| Huippunopeus | 235 km/h |
| CO2 | 12 g/km |
| Polttoaine | Plug-in hybridi (diesel/sähkö) |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | - |
| • Maantiellä | - |
| • Keskinkertainen | - |
| Kokonaispaino | 2675 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 2254 kg |
| Kantokyky | 421 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 2865 mm |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 4 |
| Pituus | 4793 mm |
| Leveys | 1900 mm |
| Korkeus | 1452 mm |
Tuotu valtiosta Viro
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
NB! Sõiduk ei asu 21.03 müügiplatsil. - Sõiduk MERCEDES-BENZ C 300 DE 4MATIC (590CXN) on liiklusregistris registreeritud ja on osalenud liikluskindlustuse juhtumis. - Ostame tagasi Teie olemasoleva sõiduki. - Müügihinnale lisandub loovutuspakett 199€ ja mootorsõidukimaksud - Garantii 10.2029 või 150 000km - Mercedes-Benz Certified
| Myyjä | Veho Ülemiste esindus |
|---|---|
| Osoite | Peterburi tee 50a, Peterburi tee, Tallinn, Estonia |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
| Kotisivu | veho.ee |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.