| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Porrasperä |
| Vuosi | 2009 |
| Ajokilometrimäärä | 370 000 |
| Huoltokirja | Kyllä |
| Vetoakseli | Takaveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Tummanharmaa |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | 776BKP |
| VIN | WBAKM21050C329442 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 2993 cm³ |
|---|---|
| 3.0 l | |
| Teho | 180 kW |
| Huippunopeus | 245 km/h |
| CO2 | 192 g/km |
| Polttoaine | Diesel |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | 9.5 l/100km |
| • Maantiellä | 5.9 l/100km |
| • Keskinkertainen | 7.2 l/100km |
| Kokonaispaino | 2505 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1940 kg |
| Kantokyky | 565 kg |
| Jarrullinen perävaunu | 2100 kg |
| Jarruton perävaunu | 750 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 3070 mm |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 4 |
| Pituus | 5072 mm |
| Leveys | 1902 mm |
| Korkeus | 1479 mm |
Tuotu valtiosta Saksa
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
Vaihtomahdollisuus
Korralik ja hooldatud heade lisadega auto Arved olemas igast asjast mis tehtud on Hiljuti tehtud mootori remont kuhu said uued ketid,saaled,kòik mootori tihendid ja palju muud Hea varustus: Comfort istmed koos màludega ka kaasreisijal 4 tsiooniline kliima HiFi System Professional DSP heli Reguleeritav vedrustus (elektriliselt, jäikus) Adaptiivsed esituuled Ukselingi valgustused Sõiduraja vahetamise abisüsteem Võtmeta avamis- ja käivitussüsteem Automaatsed täistuled Rulookardinad ustel ja tagaaknal 4x istmesoojad Eessõitjaga distantsi jälgiv püsikiiruse hoidja ja stop&go süsteem Kokkupõrke vastane süsteem Elektriline pagasiluuk Suitsetaja pakett Vahetust võib pakkuda ekskavaatori vastu
| Myyjä | Kristjan |
|---|---|
| Osoite | Tartumaa |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.