| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Vuosi | 2007 |
| Ajokilometrimäärä | 347 000 |
| Huoltokirja | Kyllä |
| Vetoakseli | Neliveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Tummansininen |
| Värispesifikaatio | - |
| Metalliväri | Kyllä |
| Rek.nro | 515MKE |
| VIN | SALLSAA247A105140 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 3628 cm³ |
|---|---|
| 3.6 l | |
| Asetus | Etuosa |
| Teho | 200 kW |
| Huippunopeus | 209 km/h |
| CO2 | 294 g/km |
| Polttoaine | Diesel |
|---|---|
| Polttoainesäiliö | 80 l |
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | 14.0 l/100km |
| • Maantiellä | 9.0 l/100km |
| • Keskinkertainen | 11.0 l/100km |
| Kokonaispaino | 3175 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 2798 kg |
| Kantokyky | 377 kg |
| Jarrullinen perävaunu | 3500 kg |
| Jarruton perävaunu | 750 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 2745 mm |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 5 |
| Pituus | 4904 mm |
| Leveys | 1928 mm |
| Korkeus | 1873 mm |
Tuotu valtiosta Viro
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
✔️ Eestist uuena ostetud ning Inchcape Motorsi ajalooga ✔️ Tehtud roostetõrje ja suured hooldustööd ✔️ Hiljuti vahetatud automaatkäigukasti õlifilter ja suurem osa õlist ✔️ Suvel vahetatud mõlemad turbod, ning tehtud pidurisüsteemi remont (uued torud) ✔️ Webasto tehase oma (taimer ning ainuke OEM webasto mis sellel mudelil ka puldiga käivitatav) ✔️ All korralikud lamellrehvid, uus aku ✔️ Kehtiv ülevaatus kuni 07.2025 ✔️ Taha paigaldatud tuuning tuled (vastavad EU nõuetele) ✔️ Hääled tehtud natukene mahedamaks 372Customsi poolt ✔️ Tehasest ilma DPF-ta 💰 Registreerimismaksu arutame auto kõrval. 📞 Eelistatud suhtlus telefoni teel, kirjasõpru ei otsi! Kui on huvi siis võin lisainfot telefoni teel rääkida. EST/RUS/ENG
| Myyjä | Marko jurgens |
|---|---|
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.