
| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Avoauto |
| Vuosi | 1963 |
| Ajokilometrimäärä | 27 800 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Takaveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Punainen |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | 56ZNF |
| VIN | 631C04553 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 3520 cm³ |
|---|---|
| 3.5 l | |
| Teho | 138 kW |
| Huippunopeus | - |
| CO2 | 0 g/km |
| Polttoaine | Bensiini |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | - |
| • Maantiellä | - |
| • Keskinkertainen | - |
| Kokonaispaino | 1800 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1400 kg |
| Kantokyky | 400 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | - |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 2 |
| Pituus | 4800 mm |
| Leveys | 1800 mm |
| Korkeus | 1370 mm |
Tuotu valtiosta Amerikan yhdysvallat
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
Remonditud ja hooldatud American Beautys. Eestis üks omanik.
| Myyjä | Kauritel Motors |
|---|---|
| Osoite | Kautjala tee 3, Patika küla, 75316 Rae vald, Harju maakond |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
| Kotisivu | kauritelmotors.eu |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.