
| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Coupé-auto |
| Vuosi | 1992 |
| Ajokilometrimäärä | 72 700 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Takaveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Tummanvihreä |
| Värispesifikaatio | Amazon Green |
| Metalliväri | Kyllä |
| Rek.nro | 928GTA |
| VIN | WP0ZZZ92ZNS800810 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 5397 cm³ |
|---|---|
| 5.4 l | |
| Asetus | Takaosa |
| Teho | 257 kW |
| Huippunopeus | - |
| CO2 | 0 g/km |
| Polttoaine | Bensiini |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | - |
| • Maantiellä | - |
| • Keskinkertainen | - |
| Kokonaispaino | 1960 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1640 kg |
| Kantokyky | 320 kg |
| Jarrullinen perävaunu | 1600 kg |
| Jarruton perävaunu | 750 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | - |
| Istumapaikkoja | 4 |
|---|---|
| Ovien määrä | 3 |
| Pituus | 4520 mm |
| Leveys | 1890 mm |
| Korkeus | 1282 mm |
Tuotu valtiosta Japani
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
All services and repairs done in Porsche Classic Tallinn. Low mileage, perfect condition.
| Myyjä | Kauritel Motors |
|---|---|
| Osoite | Kautjala tee 3, Patika küla, 75316 Rae vald, Harju maakond |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
| Kotisivu | kauritelmotors.eu |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.