Rekisteröintimaksu on maksettu
| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Viistoperä |
| Vuosi | 2012 |
| Ajokilometrimäärä | 221 000 |
| Huoltokirja | Kyllä |
| Vetoakseli | Neliveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Sininen |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | 115BVF |
| VIN | - |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 2792 cm³ |
|---|---|
| 2.8 l | |
| Teho | 239 kW |
| Huippunopeus | 250 km/h |
| CO2 | 251 g/km |
| Polttoaine | Bensiini |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | 16.1 l/100km |
| • Maantiellä | 7.5 l/100km |
| • Keskinkertainen | 10.7 l/100km |
| Kokonaispaino | 2355 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 2002 kg |
| Kantokyky | 353 kg |
| Jarrullinen perävaunu | 1600 kg |
| Jarruton perävaunu | 750 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 2737 mm |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 5 |
| Pituus | 4830 mm |
| Leveys | 1856 mm |
| Korkeus | 1498 mm |
Tuotu valtiosta Viro
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
Panen müüki oma vahva Opeli. Tegemist Opeli OPC mudeliga, millega sõitmine on vägev kogemus. Auto on varustatud kõigega, mida ühest vägevast luukpärast oodata. Paigaldatud paar aastat tagasi Prins LPG seade Gaznetis. LPGga sõites keskmiselt 12 eurot 100km. Selle aasta jooksul ära vahetatud kõik vedelikud (mootori,käigukasti,4wd Haldex) ja ka tehtud LPG seadme hooldus, sammuti ka vahetatud esiklotsid. Olemas erinevad lisad nt adaptiivsed tuled, roolisoe, mugavad Recaro istmed, automaatsed tuled/kojamehed. Paigaldatud TK audio juures väga hea heliga subwoofer. Esiklaasil on ka solar kile. Auto sõidab väga hästi ja on olnud korraliku hoole all. All korralikud lamellid. REGISTREERIMISMAKS MAKSTUD. Lisaküsimustel kirjutada/helistada.
| Myyjä | Johannes Gevlja |
|---|---|
| Osoite | Pärnu |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.