| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Monitoimiauto |
| Vuosi | 2020 |
| Ajokilometrimäärä | 93 000 |
| Huoltokirja | Kyllä |
| Vetoakseli | Etuveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Valkoinen |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | 127FHL |
| VIN | 2C4RC1BG0LR176748 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 3605 cm³ |
|---|---|
| 3.6 l | |
| Teho | 214 kW |
| Huippunopeus | - |
| CO2 | - |
| Polttoaine | Bensiini |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | - |
| • Maantiellä | - |
| • Keskinkertainen | - |
| Kokonaispaino | 2747 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 2226 kg |
| Kantokyky | 521 kg |
| Akselien määrä | - |
| Akseliväli | 3080 mm |
| Istumapaikkoja | 7 |
|---|---|
| Ovien määrä | 5 |
| Pituus | - |
| Leveys | 2022 mm |
| Korkeus | 1775 mm |
| Myyjä | Ameerika Auto |
|---|---|
| Osoite | Sõpruse pst 27, Tallinn 10615 |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
| Kotisivu | uscar.ee |
E-R 9.00-18.00
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.