| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Vuosi | 2019 |
| Ajokilometrimäärä | 126 000 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Etuveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Harmaa |
| Värispesifikaatio | - |
| Metalliväri | Kyllä |
| Rek.nro | 824GHR |
| VIN | YV1XZ72VDK2110054 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 1969 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Teho | 110 kW |
| Huippunopeus | 200 km/h |
| CO2 | 157 g/km |
| Polttoaine | Diesel |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | 5.4 l/100km |
| • Maantiellä | 4.7 l/100km |
| • Keskinkertainen | 5.0 l/100km |
| Kokonaispaino | 2180 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1674 kg |
| Kantokyky | 506 kg |
| Jarrullinen perävaunu | 1800 kg |
| Jarruton perävaunu | 750 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 2702 mm |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 5 |
| Pituus | 4425 mm |
| Leveys | 1873 mm |
| Korkeus | 1632 mm |
Tuotu valtiosta Luxemburg
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
- Pakkuda väga korralik Volvo linnamaastur - Toodud Luksemburgist - Eestis alates 2022a - Üks omanik - Suurepärane tehniline ja visuaalne seisukord - Ei vaja lisainvesteeringuid - Järgmine korraline hooldus 295 päeva või 28000km - Varustus (Harman/Kardon helisüsteem, automaatsed LED esituled, parkandurid ees ja taga, parkimiskaamera, vihmasensor, Intelli Safe, püsikiiruse hoidja, Volvo On Call, Michelin lamellrehvid, navi, lane keeping aid jpm)
| Myyjä | Jörgen |
|---|---|
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.